De IJOY Solo V2 Pro 200W MOD is een vernieuwde versie van de Ijoy SOLO. De batterij covers zijn gemakkelijk te verwijderen. Deze Solo V2 PRO maakt gebruik van dual 18650 batterijen (niet meegeleverd), en vuurt dan tot 200 watt.
Het systeem ondersteunt Temperature Control voor nikkel (Ni), Titanium (Ti), en roestvrij staal (SS). De IJOY SOLO V2 PRO beschikt ook Temperatuurcoëfficiënt van Resistance (TCR) mode en smaak control mode.
De IJOY SOLO V2 wordt geleverd met een super groot en helder OLED-scherm, hier is alle data over het dampen snel zichtbaar.
Let op! De V2 PRO 200W MOD bevat een micro-USB poort, maar kan niet opgeladen worden via deze poort. Voor het opladen van de MOD dient u een externe batterij charger aan te schaffen, deze is ook te bestellen op de website. U kunt daarentegen wel toekomstige firmware-updates downloaden via deze micro-USB poort. Deze kunt u vinden op de website van IJOY.
Specificaties
- Ni / Ti / SS temperatuurregeling
- TCR-modus
- 200W uitgangsvermogen
- Firmware-upgrade ( via micro-USB poort)
- Afmetingen: 94,3mm x 54,8mm x 25mm
- Output Vermogen: 5-200W
- Output Voltage: 1-9V
- Output Current: 1-40A
- Weerstand Bereik: 0,06 ~ 3,0 ohm
- Batterij Type: Dual 18650 (niet inbegrepen)